AUTUMN LAZINESS

16.10.2018

 

 

t-shirt – second hand 

jacket – second hand

trousers – Pull&Bear

shoes – Vagabond 

bag – Atomy 

necklace – H&M

ring – vintage

 

Nie wiem czy to jesień tak na mnie wpływa, ale ostatnio trochę się rozleniwiłam się w kwestii moich ubraniowych wyborów. Najczęściej wygląda to tak, że zakładam czarny t-shirt, golf lub sweter i jedyną rzeczą jaka mi pozostaje to jaki kolor jeansów do tego włożyć. Ale tłumaczę to sobie, że to dobry znak, bo jeśli tak błahe rzeczy jak ubrania nie zaprzątają mi głowy, to znaczy, że mój umysł ma do ogarnięcia wiele ciekawszych i ważniejszych spraw i że wyszukane stylizacje nie są mi potrzebne, żeby czuć się dobrze ze samą sobą i być szczęśliwą. Poza tym, po tak wielu latach myślę, że udało mi się wypracować mój własny styl i wiem w czym dobrze się czuję i wyglądam. Nie jestem typem osoby, która lubi być w centrum uwagi, dlatego moje swetry w neutralnych kolorach i jeansy idealnie się sprawdzają.

W końcu udało mi się znaleźć idealną torebkę, która sprawi, że nawet najprostszy zestaw nabiera wyjątkowego charakteru. Jest to produkt naszej rodzimej marki Atomy. Ręcznie szyte torby są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół  i mają minimalistyczne, geometryczne formy. To, co jednak mi się najbardziej podoba to idea z jaką są tworzone. Są to stuprocentowo polskie produkty,  zaprojektowane tak, aby w jak najbardziej ekonomiczny sposób wykorzystać materiał. Każdy, nawet najmniejszy skrawek skóry, który pozostaje jest wykorzystywany do produkcji mniejszych akcesoriów takich jak paski, szlufki czy zawieszki. 

 

 

I don’t know if it’s because of autumn but recently I’ve been a little lazy when it comes to my clothing choices. Most often I wear a black t-shirt, golf or sweater and the only thing I have to do is decide what color of jeans to choose. But I explain to myself that it’s a good sign because if such trivial things as clothes don’t bother me, it means my mind has to deal with many more interesting and important issues and I don’t need sophisticated looks to feel good about myself and to be happy. Besides, after so many years I think  I managed to work out my own style and I know in which clothes I feel and look good. I’m not the type of person who likes to be in the center of attention, so my sweaters in neutral colors and jeans work perfectly.

Finally I managed to find the perfect bag which adds charm even to the simplest looks. This is a product of our native brand Atomy. Hand-sewn bags are made with attention to the smallest detail and have minimalistic, geometric forms. What I like the most is the idea with which they are created. They are 100% Polish products designed to use the material in the most economical way. Even the smallest piece of leather remained after production is used to make smaller accessories such as belts, loops and pendants.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Katarzyna Karczmarz

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *